Erasmus "STEPS TOWARDS A HEALTHY SCHOOL", Wydarzenia|

Kolejne spotkanie projektowe miało miejsce w Portugalii w dniach 24.10-28.10.2022.

Tym razem zajęcia warsztatowe dotyczyły technik relaksacyjnych i mindfulness.
Szóstka naszych uczniów wraz z dwójką nauczycieli wzięli udział w spotkaniu szkół partnerskich w pięknym mieście Guimaraes, gdzie gościła nas szkoła Agrupamento de Escolas de Pedome.
W ramach wyjazdu uczniowie wzięli udział w zajęciach zatytułowanych “Make a difference, feel your body, free yourself”, na których poznawali ćwiczenia mindfulness pozwalające obniżyć poziom stresu. Uczniowie uczestniczyli też w warsztatach artystycznych, gdzie tworzyli swoje mandale.
Poza tym były zajęcia sportowe, zabawy integracyjne i wycieczka do pięknego miasta Porto. A co najważniejsze, wszystko to odbyło się w świetnej atmosferze i przemiłym towarzystwie młodych ludzi z różnych krajów Europy.

Comments are closed.

Close Search Window