Komunikaty|

Edukacja wczesnoszkolna

Wymagania edukacyjne dla uczniów kończących klasę trzecią SPKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF Orientacyjny szkic, kiedy dziecko zazwyczaj zdobywa konkretne umiejętnościKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF

Język polski

Język polski klasa 1Kliknij aby pobrać artykuł w pliku pdf Język polski klasa 2Kliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF Język polski klasa 3Kliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF   Język polski klasa 4LO i 4-5 LSPKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF

Matematyka

Matematyka klasa 1. poz.podstawowyMatematyka klasa 1. poz.podstawowy

 

matematyka – 1 klasa LSPKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF Matematyka klasa 2. poz.podstawowyMatematyka klasa 2. poz.podstawowy Matematyka klasa 3. poz.podstawowyMatematyka klasa 3. poz.podstawowy Matematyka klasa 3 poz.rozszerzonyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF Matematyka klasa 4. poz.podstawowyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF Matematyka klasa 4 poz.rozszerzonyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF matematyka – LSP kl.4 Kliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF matematyka – LSP kl.5Kliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF

Historia

Historia klasa 1 poz.podstawowyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF Historia klasa 1 poz.rozszerzonyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF Historia klasa 2 poz.podstawowyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF Historia klasa 2 poz.rozszerzonyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF Historia klasa 3 poz.podstawowyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF Historia klasa 3 poz.rozszerzonyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF Historia klasa 4-poz.podstawowyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF Historia klasa 4 – poz. rozszerzony Kliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF

Wiedza o społeczeństwie

WOS klasa 1-poz.rozszerzonyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF WOS – kl.2 – poz. rozszerzonyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF WOS klasa 3-poz.rozszerzonyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF WOS – kl.4 – poz. rozszerzonyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF WOS – LSP kl.4Kliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF WOS – LSP kl.5Kliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF

Historia i Teraźniejszość

Historia i Teraźniejszość kl.1.Kliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF Historia i Teraźniejszość – kl.2.Kliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF

Biologia

Biologia kl.1 poz.podstawowyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF  Biologia kl.2 poz.podstawowyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF  Biologia kl.3 poz.podstawowyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF

 

Biologia kl.1 poz.rozszerzonyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF   Biologia kl.2 poz.rozszerzonyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF Biologia kl.3 poz.rozszerzonyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF   Biologia kl.4 poz.rozszerzonyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF

Chemia

Chemia klasa 1 i 2-poz.podstawowyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF Chemia klasa 3-poz.podstawowyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF Chemia klasa 1 i 2-poz.rozszerzonyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF Chemia klasa 3 i 4-poz.rozszerzonyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF

Język angielski

j. angielski – kl 1. – poz. podstawowyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF  j. angielski – kl. 1. – poz. rozszerzonyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF j. angielski – kl. 2. – poz. podstawowyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF  j. angielski – kl. 2. – poz. rozszerzonyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF j. angielski – kl. 3. – poz. podstawowyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF   j. angielski – kl. 3. – poz. rozszerzonyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF j. angielski – kl. 4. – poz. podstawowy oraz 5LSPKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF   j. angielski – kl. 4. – poz. rozszerzonyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF

Język niemiecki

J.niemiecki kl.1.Kliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF  J.niemiecki kl.2.Kliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF J.niemiecki kl.3.Kliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF  J.niemiecki kl.4.Kliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF

Język włoski

J.włoski klasa 1 LOKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF  J.włoski klasa 1 LSPKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF

J.włoski klasa 2 LSPKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF  J.włoski klasa 2 LOKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF   

J.włoski klasa 3 LO/LSPKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF   J.włoski klasa 4 LO/LSP i 5LSPKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF

Język francuski

J.francuski kl.1.Kliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF  J.francuski kl.2.Kliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF J.francuski kl.3.Kliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF  J.francuski kl.4.Kliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF

Język hiszpański

J.hiszpański – kl.1Kliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF

Informatyka

Informatyka Kliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF

Fizyka

Fizyka kl.1.Kliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF  Fizyka kl.2.Kliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF   Fizyka kl.3.Kliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF

Geografia

Geografia kl. 1. poz.podstawowyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF  Geografia kl. 2. poz.podstawowyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF Geografia kl. 3. poz.podstawowyKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF

Podstawy przedsiębiorczości

Podstawy przedsiębiorczościKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF

Biznes i zarządzanie

Biznes i Zarządzanie – kl.1.Kliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF Biznes i Zarządzanie – kl.2.Kliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF

Edukacja dla bezpieczeństwa

EDB-LO i LSPKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF

Wychowanie fizyczne

Wychowanie fizyczneKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF

Podstawy projektowania

Podstawy projektowaniaKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF

Projektowanie graficzne

Projektowanie graficzneKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF

Rysunek i malarstwo

Rysunek i malarstwoKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF

Ceramika artystyczna

Ceramika artystycznaKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF

Rzeźba

RzeźbaKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF

Historia sztuki

Historia sztukiKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF

Podstawy fotografii i filmu

Podstawy fotografii i filmuKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF

Projektowanie multimedialne

Projektowanie multimedialneKliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF

Comments are closed.

Close Search Window