Od kilku miesięcy przygotowujemy się do realizacji nowego projektu, przygotowanego we współpracy z Fundacją Geremka – Szkoła Równego Traktowania (https://geremek.pl/program/szkola-rownego-traktowania-2/).  Celem przedsięwzięcia jest budowanie przyjaznego i bezpiecznego środowiska szkolnego, wolnego od dyskryminacji, przemocy i wykluczenia. Etap szkoleń dla nauczycieli właśnie się zakończył, rozpoczynamy etap działań szkolnych. Do naszych wspólnych działań zaprosiliśmy Zespół Szkół Specjalnych, Komendę Miejską Policji oraz Stowarzyszenie Międzykulturowe “Maloka”.  Projekt będzie realizowany również w kolejnym roku szkolnym.

Zaczynamy od akcji malowania tematycznego MURALU przy ul. Boryńskiej 🙂 Wszystkie informacje już wkrótce!

Aktualności w tym projekcie

Fantastyczna akcja 🙂

Szkoła Równego Traktowania, Wydarzenia

Akcja malowania murali udała się fantastycznie, sami nie spodziewaliśmy się ani tego, że rysunki wyjdą tak pięknie, ani tego, że...
Czytaj więcej → Fantastyczna akcja 🙂

Akcja malowania murali już w przyszłym tygodniu!

Komunikaty, Szkoła Równego Traktowania

Uwaga! Uwaga! Nadchodzi nasza miejska akcja malowania murali! Już w poniedziałek i wtorek (13-14.06) będziemy malować murale promujące...
Czytaj więcej → Akcja malowania murali już w przyszłym tygodniu!

Malujemy MURALE!

Komunikaty, Szkoła Równego Traktowania

Ogłaszamy szkolny konkurs na najciekawszy mural promujący idee SZKOŁY RÓWNEGO TRAKTOWANIA! We współpracy z Miejską Komendą Policji...
Czytaj więcej → Malujemy MURALE!

Comments are closed.

Close Search Window