Wydarzenia|

… i dlatego chcemy Wam podziękować za odwiedziny 🙂 Mimo mniej licznego rocznika, odwiedziło nas wielu uczniów klas ósmych, często wraz z rodzicami lub przyjaciółmi, aby poznać Herberta i Plastyk 🙂 Bardzo cieszymy się zawsze z tych wizyt i otwieramy szeroko dla Was swoje drzwi 🙂

Pierwszego dnia tej wiosny przywitali Was uczniowie wszystkich naszych klas, prezentując profile: wojskowy, policyjny, strażacki, biomedyczny z kosmetologią oraz pracownie liceum sztuk plastycznych.  Mamy nadzieję, że wizyta pomogła Wam podjąć decyzję o wyborze szkoły. Jeśli jednak wciąż czujecie się zagubieni, a po wizycie we wszystkich szkołach żorskich macie w głowie jeszcze większy mętlik – proponujemy Wam… wizytę w Waszej klasie 🙂 Już niedługo nasi nauczyciele zaproponują Wam udział w zdalnej lekcji, podczas której uporządkują informacje o naszej szkole i odpowiedzą na Wasze pytania za pośrednictwem platformy zoom.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Dnia Otwartych Drzwi-szukajcie się na zdjęciach:

Comments are closed.

Close Search Window