Komunikaty|

Informujemy, że w prowadzonych przez szkołę klasach mundurowych: policyjno-prawnej, strażackiej i wojskowej (oddział przygotowania wojskowego) obowiązują jednolite stroje, opisane w Statucie szkoły: https://zs3zory.pl/wp-content/uploads/2023/05/STATUT-ZS3-1.02.2023.pdf, w rozdziale 8. (par.74-75).

Szkoła ułatwia organizacyjnie zakup umundurowania:

  • w klasie wojskowej – klasa jest oddziałem przygotowania wojskowego, współfinansowanym przez MON, który dokonuje zakupu niezbędnego umundurowania. Zamówienia mundurów do tej klasy będą się odbywały w pierwszych dniach września w szkole.
  • w klasie policyjnej i strażackiej – zakupu mundurów dokonują uczniowie na własną rękę, szkoła wskazuje sklep internetowy, w którym uczniowie mogą skompletować wszystkie niezbędne elementy munduru i otrzymają rabat dla uczniów naszej szkoły (ABY UZYSKAĆ RABAT ZAKUPU NALEŻY DOKONAĆ DO 5.09!).

UWAGA – OTO SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE KOMPLETOWANIA MUNDURÓW:

MUNDURY W KLASIE POLICYJNO-PRAWNEJInstrukcja zamawiania MUNDURY W KLASIE STRAŻACKO-RATOWNICZEJInstrukcja zamawiania

 

Comments are closed.

Close Search Window