Liceum Plastyczne|

Przedmioty rozszerzone:

  • Historia sztuki
  • Język angielski

Przedmioty artystyczne (oprócz kształcenia ogólnego):

  • Historia sztuki
  • Podstawy projektowania i projektowanie graficzne
  • Rysunek i malarstwo
  • Rzeźba
  • Podstawy fotografii i filmu
  • Ceramika artystyczna

Język obcy:

  • angielski
  • włoski

ZASADY REKRUTACJI:    

Poznaj regulamin i terminy rekrutacji do Liceum Sztuk PlastycznychKliknij aby otworzyć regulamin rekrutacji

Poznaj zasady egzaminu wstępnego do LSPKliknij aby otworzyć Kryteria oceny egzaminu

Zagadnienia do egzaminu ustnego podajemy tutajKliknij aby otworzyć zagadnienia do egzaminu wstępnego

Złóż koniecznie ten dokument:

Wniosek kandydata do Liceum Sztuk Plastycznych

PRZYGOTUJEMY CIĘ DO EGZAMINU!:

Zajęcia przygotowujące do egzaminów wstępnych do Liceum Sztuk Plastycznych

 

Dla kogo:

Jeśli chcesz studiować ceramikę, architekturę, architekturę wnętrz, design krajobrazu, malarstwo, grafikę komputerową, animację, edukację artystyczną, fotografię, grafikę artystyczną, grafikę projektową, intermedia, kuratorstwo i teorie sztuki, projektowanie mebli, rzeźbę, scenografię, wzornictwo, konserwację dzieł sztuki…

Jeśli marzysz o pracy w branży reklamowej, projektowaniu wnętrz, mody, przestrzeni publicznej; chcesz być architektem, grafikiem, malarzem, fotografem, filmowcem, artystąuwielbiasz glinę i chcesz pracować przy kole garncarskim, dając wyraz swojej oryginalności i wyjątkowości; masz duszę artysty i talenty manualne…

Comments are closed.

Close Search Window