Liceum Plastyczne|

Przedmioty rozszerzone:

  • Historia sztuki
  • Język angielski

Przedmioty artystyczne (oprócz kształcenia ogólnego):

  • Historia sztuki
  • Podstawy projektowania i projektowanie graficzne
  • Rysunek i malarstwo
  • Rzeźba
  • Podstawy fotografii i filmu
  • Ceramika artystyczna

Język obcy:

  • angielski
  • włoski

Dla kogo:

Jeśli chcesz studiować ceramikę, architekturę, architekturę wnętrz, design krajobrazu, malarstwo, grafikę komputerową, animację, edukację artystyczną, fotografię, grafikę artystyczną, grafikę projektową, intermedia, kuratorstwo i teorie sztuki, projektowanie mebli, rzeźbę, scenografię, wzornictwo, konserwację dzieł sztuki…

Jeśli marzysz o pracy w branży reklamowej, projektowaniu wnętrz, mody, przestrzeni publicznej; chcesz być architektem, grafikiem, malarzem, fotografem, filmowcem, artystąuwielbiasz glinę i chcesz pracować przy kole garncarskim, dając wyraz swojej oryginalności i wyjątkowości; masz duszę artysty i talenty manualne…

Comments are closed.

Close Search Window