Wydarzenia|

W roku szkolnym 2020/2021 w naszej szkole odbyły się zajęcia  w ramach projektu „Żorskie szkoły z pasją”. Projekt dotyczył przedmiotów przyrodniczych takich matematyka, biologia, fizyka oraz języka angielskiego.
W ramach zajęć realizowane były zagadnienia wykraczające poza podstawę programową, zajęcia prowadzone były metodą innowacyjną z wykorzystaniem technik informacyjno – komunikacyjnych.  Realizacja  projektu  pozwoliła uczniom na zdobycie głębokiej wiedzy przyrodniczo – językowej  oraz umiejętności stosowania tej wiedzy w  praktyce. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów, którzy na zajęciach z wielkim zaangażowaniem nabywali nowe umiejętności i poszerzali swoje horyzonty.  Liczymy na kolejne edycje tego projektu który pozwoli na zdobywanie nowych doświadczeń zarówno uczniom jak i prowadzącym nauczycielom.

Comments are closed.

Close Search Window