Liceum Plastyczne|

Przedmioty rozszerzone:

  • Język angielski
  • Historia sztuki

Przedmioty zawodowe (oprócz kształcenia ogólnego):

  • Historia sztuki
  • Podstawy projektowania i projektowanie graficzne z elementami projektowania gier komputerowych
  • Rysunek i malarstwo
  • Rzeźba
  • Podstawy fotografii i filmu

Język obcy:

  • angielski
  • włoski

Dla kogo:

Jeśli chcesz studiować architekturę, architekturę wnętrz, design krajobrazu, malarstwo, grafikę komputerową, animację, edukację artystyczną, fotografię, grafikę artystyczną, grafikę projektową, intermedia, kuratorstwo i teorie sztuki, projektowanie mebli, rzeźbę, scenografię, wzornictwo, konserwację dzieł sztuki…

Jeśli marzysz o pracy w  branży reklamowej, projektowaniu wnętrz, mody, przestrzeni publicznej; chcesz być architektem, grafikiem, malarzem, filmowcemuwielbiasz projektowanie graficzne i chcesz pracować przy najlepszej marki świetnie wyposażonym komputerze; jeśli masz duszę artysty i talenty manualne…  

Comments are closed.

Close Search Window