Liceum Plastyczne|

Przedmioty rozszerzone:

 • Język angielski
 • Historia sztuki

Przedmioty zawodowe (oprócz kształcenia ogólnego):

 • Historia sztuki
 • Podstawy projektowania i projektowanie graficzne z elementami projektowania gier komputerowych
 • Rysunek i malarstwo
 • Rzeźba
 • Podstawy fotografii i filmu

Język obcy:

  • angielski
  • włoski

 

ZASADY REKRUTACJI:    

Poznaj regulamin i terminy rekrutacji do Liceum Sztuk PlastycznychKliknij aby otworzyć regulamin rekrutacji

Poznaj zasady egzaminu wstępnego do LSPKliknij aby otworzyć Kryteria oceny egzaminu

Zagadnienia do egzaminu ustnego podajemy tutajKliknij aby otworzyć zagadnienia do egzaminu wstępnego

Złóż koniecznie ten dokument:

Wniosek kandydata do Liceum Sztuk Plastycznych

PRZYGOTUJEMY CIĘ DO EGZAMINU!:

Zajęcia przygotowujące do egzaminów wstępnych do Liceum Sztuk Plastycznych

Jeśli chcesz studiować architekturę, architekturę wnętrz, design krajobrazu, malarstwo, grafikę komputerową, animację, edukację artystyczną, fotografię, grafikę artystyczną, grafikę projektową, intermedia, kuratorstwo i teorie sztuki, projektowanie mebli, rzeźbę, scenografię, wzornictwo, konserwację dzieł sztuki…

Jeśli marzysz o pracy w  branży reklamowej, projektowaniu wnętrz, mody, przestrzeni publicznej; chcesz być architektem, grafikiem, malarzem, filmowcemuwielbiasz projektowanie graficzne i chcesz pracować przy najlepszej marki świetnie wyposażonym komputerze; jeśli masz duszę artysty i talenty manualne…  

Comments are closed.

Close Search Window