Komunikaty, Szkoła Równego Traktowania|

Uwaga! Uwaga! Nadchodzi nasza miejska akcja malowania murali!

Już w poniedziałek i wtorek (13-14.06) będziemy malować murale promujące idee „SZKOŁY RÓWNEGO TRAKTOWANIA”. Spośród wielu zgłoszonych projektów wybrane zostały propozycje zespołów z klas 1AP, 2B, 2AP i 3AP. Już w najbliższy poniedziałek przedstawią oni swoje pomysły na murze przy Komendzie Miejskiej Policji. Trzymajcie kciuki!

Główna koordynatorka projektu, p. Marzena Mrozek do współpracy zaprosiła również Miejską Komendę Policji, Centrum Organizacji Pozarządowych, Centrum Integracji Społecznej oraz Stowarzyszenie Międzykulturowe “MALOKA”. Wszystkie organizacje chętnie i zapałem włączyły się w organizację przedsięwzięcia – DZIĘKUJEMY ZA WASZ UDZIAŁ! 🙂

We wtorek natomiast – wielki finał! Śledźcie media! 🙂

Comments are closed.

Close Search Window