Wydarzenia|

Uczniowie we wszystkich szkołach są podobni 🙂 Wiemy, bo dziś (10.06) gościliśmy w naszej szkole uczniów i nauczyciela z ZS2 im. ks. prof. J. Tischnera. Spotkaliśmy się w naszej Herberciarni, która na dziś zaaranżowana została specjalnie na angielski pub. Młodzież miała okazję popisać się wiedzą ogólną i znajomością języka angielskiego, biorąc udział w quizie opartym na formule tradycyjnego brytyjskiego pub quizu. po kilku ćwiczeniach integracyjno-rozgrzewających, uczniowie stworzyli drużyny i odpowiadali na pytania z różnych dziedzin wiedzy. Zwycięzcami zostali chłopcy z drużyny MASTERMINDS (w składzie Krystian i Kacper z Herberta oraz Filip i Jakub z Tischnera). Przy okazji mieliśmy możliwość się poznać  i świetnie bawić. Czekamy na kolejne takie spotkania! 🙂

 

Comments are closed.

Close Search Window