Komunikaty|

Jutro (22.12) ostatni przedświateczny dzień w szkole. Chcemy go spędzić w sposób wyjątkowy, dlatego zapraszamy społeczność szkoły (IIILO i LSP) do udziału w Szkolnej Grze Świątecznej. Przedstawiam jej harmonogram:

Uczniowie przychodzą do szkoły na 8.30. Zbieramy się w holu klasami, które będą stanowiły drużyny podczas gry (wzorem gry w Dniu Patrona). Klasy otrzymają karty, na których wpiszą nazwiska obecnych uczestników gry i  do godziny 11.15 będą odwiedzały z tą kartą stanowiska zadaniowe. Wszystkie zadania będą świąteczne, a ich celem będzie pokazanie Wam, jak różnorodny i piękny jest świat, także w brzydkich zimowych miesiącach 🙂

Gra zakończy się ok. 11.15. Klasy, które zaplanowały w tym dniu klasowe wigilijki przejdą do wyznaczonych sal na spotkania, a uczniów, którzy nie organizują wigilijek, zapraszamy na świąteczne karaoke do sali 402. Zajęcia zakończą się ok.12.30.

 

 

Comments are closed.

Close Search Window