Wydarzenia|

 

Po długiej przerwie w tym roku wróciliśmy na scenę Fundacji Elektrowni Rybnik, aby w ostatni piątek wziąć udział w wielkim wyzwaniu poetyckim, czyli w konkursie “Pojedynek na słowa”. Zmierzyliśmy się z bardzo trudnym przeciwnikiem, IV Liceum Ogólnokształcącym z Rybnika i, niestety, ulegliśmy silniejszemu. Nie załamujemy się jednak – nasi uczniowie włożyli dużo pracy w przygotowanie pięknych prezentacji wierszy i piosenek poetyckich, dlatego jesteśmy z nich bardzo dumni i dzielimy się z Wami relacją zdjęciową z tego wydarzenia – zdjęcia pochodzą z profilu Fb Fundacji:

Szczególnie gratulujemy Michasi, która za swój występ uzyskała wyróżnienie w całym konkursie:

Dyplom naszej uczennicy, która uzyskała za swój występ wyróżnienie

Dyplom naszej uczennicy, która uzyskała za swój występ wyróżnienie

Comments are closed.

Close Search Window