Wydarzenia|

Klasy wojskowe to mają przygody! W ostatni piątek starsi uczniowie z klasy 3D we współpracy z 27 Drużyną Starszoharcerską “Wigry” im. E. Konopackiego przygotowali grę nocną dla uczniów klasy 1D OPW. Nasi młodzi adepci wojskowości wspólnie z harcerzami przemierzali nocny las wykonując różne zadania: strzelanie, ćwiczenia z musztry i sportowe, zajęcia z topografii, tradycji harcerskich i wiele innych. W tym celu wykorzystywali bogaty arsenał sprzętu, w który nasza szkoła jest już częściowo wyposażona w ramach programu oddziałów przygotowania wojskowego, ale także wiele technik i zabaw, które wykorzystuje kadra harcerska w swojej pracy. Były to bowiem jednocześnie ciekawe zajęcia naborowe, zachęcające naszych uczniów do wstąpienia w szeregi ZHP. Wszyscy przeżyli i dotarli do domów przed północą 🙂 27 DS dziękujemy za organizację 🙂

Comments are closed.

Close Search Window