Komunikaty|

Zapraszamy wszystkich uczniów w sobotę 22.10 na coroczny Ogólnoszkolny Rajd Górski (tą wycieczką odpracujemy dzień 31.10.22r).
Koszt udziału w rajdzie to 35 zł – pieniądze zbierają skarbnicy klasowi według listy pobranej w sekretariacie, a następnie wpłacają na konto Rady Rodziców do 14.10. (w tytule przelewu: opłata rajd/ klasa/ liczba uczniów/nazwiska uczniów).

Uczniowie, którzy wpłacili 100% składki na Radę Rodziców są zwolnieni z opłaty za rajd. Zwolnienie z opłaty w rajdzie nastąpi po wpłaceniu składki na konto RR również w terminie do 14.10.2022r. – informacje są tu:

Rada Rodziców – rozliczenie środków finansowych

Szczegółowy harmonogram wycieczki podany zostanie wkrótce, czas trwania do godz. 16.00 (powrót na boisko szkolne).
Uczniowie nie jadący na rajd realizują zajęcia edukacyjne w szkole według przygotowanego na ten dzień planu lekcji – zostanie podany w późniejszym terminie.