Wydarzenia|

Zauważyliście, jak pięknie przystrojona jest cała nasza szkoła? Nie tylko korytarze, gdzie pysznią się bogate choinki, ale również sale lekcyjne zostały przyozdobione przez uczniów podczas „mikołajek”. Wiele klas włożyło w to ozdabianie pracowni dużo serca i dlatego chcielibyśmy ich wyróżnić w szkolnym konkursie na najpiękniej przystrojoną salę lekcyjną.

Jury konkursowe miało bardzo trudną decyzję do podjęcia, ponieważ dekoracje są przeróżne – od bardzo bogatych po skromne i stylowe… Ale różne są świąteczne gusta, a każda sala zyskała świąteczny nastrój i z pewnością uczy się w niej przyjemniej. Podstawowym wyróżnikiem nagrody stał się więc wkład pracy klasy, która przygotowała dekoracje.

I tak wyłonione zostały zwycięskie pracownie oraz ich dekoratorzy:

I m. w LSP – s. 308 ozdobiona przez 4AP

I m. w SP – s. 423 ozdobiona przez 1a

I m. w LO – s. 310 ozdobiona przez 1B

Wyróżnione zostały również klasy:

2A za dekorację sali 222 oraz 3DE za dekorację sali 223

Gratulujemy zwycięzcom! Nagrody wkrótce do Was trafią 🙂

Comments are closed.

Close Search Window