Komunikaty|

Informuję, że deklaracje na szczepienia przeciwko Covid – 19, należy złożyć w sekretariacie szkoły do piątku 10.09. Deklarację może złożyć pełnoletni uczeń, rodzic/prawny opiekun dziecka od 12 r.ż. lub rodzina ucznia.  Deklaracje są do pobrania w sekretariacie szkoły lub na stronie szkoły: www.zs3zory.pl W zależności od liczby chętnych na szczepienia, zostanie zorganizowany punkt szczepień w szkole lub zostanie zorganizowane wyjście do ogólnodostępnego punktu szczepień  do Galerii “Wiślanka”. Informacja o terminie szczepień zostanie na stronie szkoły.

Informuję, że szczepienia uczniów szkoły odbędą się w piątek 17.09 w godzinach 15:00 do 19:00 w punkcie szczepień: Galeria Wiślanka, obok kina Helios na piętrze budynku. Na szczepienia mogą się również zgłosić uczniowie wcześniej niezdeklarowani.

Iwona Walczyk, Dyrektor ZS3

 

W załączeniu:

Deklaracja na szczepienia Kwestionariusz_wstępnego_wywiadu_przesiewowego_przed_szczepieniem_osoby_niepełnoletniej_przeciw_COVID-19-1 List_Ministra_Zdrowia_do_dyrektorów_szkół,_nauczycieli,_rodziców_w_sprawie_szczepień_nastolatków-1

Organizacja_szczepień_–_informacja_dla_dyrektorów_szkół_i_placówek_-_materiały_infomacyjne-2-1

Comments are closed.

Close Search Window