Komunikaty|

Z ogromną radością i satysfakcją zapraszamy całą społeczność Zespołu Szkół nr 3 w Żorach, w szczególności uczniów klas mundurowych LO, ale również uczniów Liceum Sztuk Plastycznych i Szkoły Podstawowej nr 14 im. Jacka Kuronia na uroczyste ślubowanie klas mundurowych. Chcemy z dumą przyjąć w poczet kadetów klas wojskowych, strażackich i policyjnych uczniów klas pierwszych. Ponieważ w tym roku po raz pierwszy w naszej szkole funkcjonuje ministerialna klasa przygotowania wojskowego, uroczystość ta nabierze szczególnej oprawy.

Zapraszamy więc także Rodziców naszych Uczniów, wszystkich Przyjaciół i Sympatyków Szkoły. Szczególne zaproszenia przesyłamy do Władz Miasta oraz Dowódców i Komendantów jednostek współpracujących z naszą Szkołą: 18 Bielskiego Batalionu Powietrznodesantowego, Wojskowego Centrum Rekrutacji, Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczej Straży Pożarnej i Wojsk Obrony Terytorialnej.

Uroczystość odbędzie się na Rynku naszego Miasta 13.05.2024r. od godz. 11.00. Uroczystość uświetni orkiestra wojskowa z Bytomia. Imprezie towarzyszyć będzie piknik militarny – oprócz ciekawych stanowisk zaprezentujemy pokazy samoobrony i tańca mażoretek. Wszystkich zapraszamy również na wojskową grochówkę 🙂

Comments are closed.

Close Search Window