Komunikaty, Wydarzenia|

Nareszcie nadszedł ten z niecierpliwością oczekiwany dzień – w piątek 23.06 zakończyliśmy rok szkolny i rozpoczęliśmy WAKACJE! Dla wielu uczniów był to dzień wieńczący ich ciężką pracę, szczególnie dla uczniów klasy ósmej, którzy w tym dniu uroczyście pożegnali się z naszą Szkołą Podstawową nr 14 Mistrzostwa Sportowego im. Jacka Kuronia. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego dnia:

 

Nawet jeśli nie ma Cię na zdjęciu, wiedz, że doceniamy także Twoją pracę i obecność wśród nas 🙂

Wszystkim Uczniom i Pracownikom Szkoły życzymy radosnych i bezpiecznych wakacji – wróćcie we wrześniu wypoczęci i pełni energii na nowy rok szkolny! 🙂 A naszym Absolwentom życzymy powodzenia na nowej ścieżce edukacji, abyście znaleźli wymarzone miejsce do dalszej nauki i rozwoju swoich pasji!

Comments are closed.

Close Search Window