Wydarzenia|

Pan Jerzy Rupik oraz uczennice: Amelia Ćwięk, Martyna Draga, Julia Kurzawska, Wiktoria Obara, Laura Rojek, Martyna Sekta, Julia Łężniak, Weronika Świątek i Oliwia Dykowska otrzymali szczególne podziękowania od Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach, nadinspektora Romana Rabsztyna za okazaną pomoc i wsparcie przy tworzeniu kampanii Safe In Poland. Ideą prowadzonych działań była chęć udzielenia pomocy osobom uciekającym przed wojną do Polski, a wkład naszej szkoły polegał na przygotowaniu filmu, który ma pomóc uchodźcom z Ukrainy odnaleźć się w nowej rzeczywistości. O samym filmie pisaliśmy już wcześniej: https://zs3zory.pl/safe-in-poland-dzielo-naszego-lsp/Spotkanie z Komendantem było dla uczestników projektu miłym wyróżnieniem i zachętą do rozwoju i do dalszej współpracy 🙂

Comments are closed.

Close Search Window