Wydarzenia|

W dniu 24 października 2023 roku w Galerii „Na Strychu” Liceum Sztuk Plastycznych im. Tadeusza Kantora w Dąbrowie Górniczej miał miejsce wernisaż wystawy pokonkursowej VII Ogólnopolskiego Biennale Grafiki Projektowej. Organizatorem konkursu było Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie, a współorganizatorem Liceum Sztuk Plastycznych im. Tadeusza Kantora w Dąbrowie Górniczej. Konkurs skierowany był do uczniów średnich szkół plastycznych. W tegorocznej edycji zgłoszono 213 prac w dwóch kategoriach: ilustracja oraz identyfikacja wizualna. Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż praca naszej uczennicy Natalii Rośkowicz stworzona pod kierunkiem pana Roberta Lipki została nagrodzona III miejscem w kategorii identyfikacja wizualna.

W ubiegłym tygodniu odbył się także wernisaż Ogólnopolskiego Przeglądu Wyróżnionych Prac Dyplomowych Absolwentów Szkół Plastycznych w Częstochowie. Komisja spośród i tak już wspaniałych prac postanowiła szczególnie WYRÓŻNIĆ jeszcze osiemnaście z nich, w tym jedną pracę z naszego liceum plastycznego. Jest to Dyplom Martyny Zniszczoł 😍 pt.: Motyw podróży – w poszukiwaniu nowych horyzontów. Zrealizowany na specjalności ceramika artystyczna pod kierunkiem dr Małgorzaty Szram-Lipka.
Serdecznie gratulujemy tych sukcesów 👏👏👏 i zachęcamy do obejrzenia relacji👇

Comments are closed.

Close Search Window