Komunikaty|

To już w najbliższy poniedziałek swoje ślubowanie na sztandar złożą na Rynku w Żorach uczniowie pierwszych i drugich klas mundurowych naszej szkoły. Chcemy tą imprezą wpisać się w tradycje miejskie i zapoczątkować coroczny obyczaj. Bądźcie tam z nami!

Na Rynku o 10.00 spotykają się kompletnie i galowo umundurowani uczniowie klas pierwszych i drugich mundurowych. Klasy trzecie mundurowe przychodzą na 9.00-jeśli ktoś z uczniów tych klas nie ma jeszcze funkcji, proszony jest o zgłoszenie się po przyjściu do wicedyrektorów.

Zapraszamy bardzo serdecznie uczniów CAŁEJ SZKOŁY! Jest to święto nas wszystkich i chcemy w tym dniu towarzyszyć naszym kolegom i koleżankom z mundurówek-zapraszamy biol-chemy i plastyka, każdy może znaleźć zajęcie, albo być po prostu widzem i uczestnikiem pikniku 🙂 Uroczystość zacznie się o 11.00, zakończy ok. 13.00.

Zaproście też swoich rodziców, przyjaciół, znajomych. Zapraszamy serdecznie uczniów szkół podstawowych – uroczystość będzie widowiskowa i warta zobaczenia:)

Spotykamy się w poniedziałek na Rynku!

 

Comments are closed.

Close Search Window