Wydarzenia|

Czy widzieliście już film, który Śląska Policja opublikowała niedawno dzięki współpracy z naszym Liceum Sztuk Plastycznych? Takie rzeczy potrafią zrobić nasi młodzi projektanci! Bardzo jesteśmy dumni ☺️i pod wrażeniem 😀, szczególnie, że film ”narysowali” uczniowie 3AP i 1AP! Kierownikiem i mentorem w ekipie był p. Jerzy Rupik, a autorkami projektów animacji “Safe in Poland” są Laura Rojek, Wiktoria Obara, Julia Kurzawska, Martyna Sekta, Weronika Świątek, Oliwia Dykowska, Martyna Draga, Amelia Ćwięk, Julia Łężniak. Projekty, animacje oraz montaż wykonano przy pomocy programów Adobe Photoshop oraz Adobe Premiere Pro. Pracy przy tym krótkim filmie było ogromnie dużo, bo wszystko zaczęło się od szkiców koncepcyjnych, poszukiwania czytelnych komunikatów wizualnych opracowanych na podstawie tekstu, który dostarczyła nam Śląska Policja. Następnie proces rysowania był nagrywany w czasie rzeczywistym, z użyciem szkolnych tabletów i programu graficznego. Ostatnim etapem był montaż całości oraz synchronizacja animacji z głosem lektora, przygotowana w kilku wersjach językowych.  Film udał się – naszym zdaniem – znakomicie 🙂 Bardzo gratulujemy i zapraszamy do oglądania – niech się przyda i czyni dobro 🙂

A oto kilka stop-klatek w wersji oryginalnej:

Comments are closed.

Close Search Window