Komunikaty|

Future Leaders Exchange (FLEX) – program skierowany do uczniów zainteresowanych możliwością nauki w amerykańskiej szkole średniej. Program Futur Leaders Exchange został zatwierdzony przez Kongres Stanów Zjednoczonych, jest całorocznym, w pełni finansowanym przez Departament Stanu USA programem wymiany uczniów szkół średnich, którzy wyjeżdżają do Stanów Zjednoczonych na cały rok szkolny. Wszystkie informacje znajdują się w załączniku.

Discover EU – podróże przez Europę finansowany ze środków Unii Europejskiej. Jego celem jest umożliwienie osiemnastolatkom z Europy odbycia zaplanowanej przez siebie podróży, podczas której odkryją zalety swobodnego przemieszczania się po Unii Europejskiej oraz poznają różnorodność Europy, jak również jej dziedzictwo kulturowe i historię.

oferty-dla-uczniow-future-leaders-exchange-flex-i-discover-eu-podroze-przez-europe-3

Comments are closed.

Close Search Window