Komunikaty|

Uwaga! Informacje dla osób, które zgłosiły się na rajd!

Jedziemy w środę 4.10. Celem jest szczyt Czantorii. Pogoda ma być ładna, ale pamiętajcie o: wygodnych butach, kurtce przeciwdeszczowej i ubraniu na cebulkę – idąc pod górę można się zasapać 😉

Uczniowie spotykają się na parkingu szkolnym o 7.45. Jedziemy autokarami na punkt wymarszu (część młodzieży będzie wędrować z Jaszowca, część z Poniwca).  Grupy różnymi trasami dotrą do schroniska na Czantorii, gdzie będzie dłuższa przerwa i ognisko. Następnie wszyscy schodzą na parking przy wyciągu, skąd autokarami wracają do Żor. Na parkingu szkolnym planujemy być o 15.00.

Proponujemy zabranie kiełbasek na ognisko, na pewno trzeba zabrać prowiant i wodę. W schronisku będzie możliwość zakupu ciepłego posiłku. Uczniowie mają obowiązek bezwzględnie przestrzegać regulaminu, z którym zostaną zapoznani przed wyjazdem, a o wszelkich problemach-szczególnie zdrowotnych – informować opiekunów grupy.

Uczniowie, którzy zostają w szkole będą mieli zorganizowane lekcje-podane zostaną jutro i będą widoczne w e-dzienniku.

Comments are closed.

Close Search Window