24 czerwca 2022r. odbyła się uroczysta akademia pożegnania uczniów klasy ósmej SP nr 14. Pani Dyrektor wręczyła uczniom, którzy uzyskali wysoką średnią, świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy oraz upominki. Wręczono też nagrody sportowe za ogromne sukcesy w dziedzinie koszykówki.

Było pięknie, wzruszająco i radośnie. I choć nam żal tego, co minęło, to pamiętajmy, że każdy koniec jest początkiem czegoś nowego, a nasze pożegnanie wcale nie musi być „na zawsze”.

„Każdy z Was jest niepowtarzalnym, młodym człowiekiem o niegraniczonych możliwościach!”.

Niechaj to przesłanie towarzyszy Wam każdego dnia, daje siłę i pozwala uwierzyć w siebie. Idźcie więc śmiało w życie z uśmiechem i wysoko podniesioną głową. Powodzenia!