Komunikaty|

Uwaga, wakacje już za moment, dlatego zamiast odliczać czas do nich, proponujemy Wam w tym tygodniu udział w zajęciach integracyjnych 🙂 Poniżej przedstawiamy plan na najbliższe dni:

PONIEDZIAŁEK 20.06 – Piknik gier planszowych i turniej gry w “Państwa-miasta”

Turniej odbędzie się w godz. 9.40-12.20. Przynieście koce, coś dobrego na piknik, długopisy i ulubione planszówki. O 9.40 rozegrany zostanie w każdej klasie turniej “Państw-miast”, zwycięzcy na następnej godzinie zagrają finały (organizator p. Sabina Hołda).

Będą również różne rozgrywki i zabawy sportowe.

Opiekunowie klas w poniedziałek: 7a – K.Maciejewska8aL.Maciejewski, B.Zając,1A-A.Poloczek , J.Śliwak, 1B -J.Kosztyła, 1CE-S.Kubica, 1D-M.Padoł , 2A-A.Pierchała,2B – L.Gil, 2C-A.Gawenda, 3Asp- J.Kowol, 3Bsp – J.Gregorczyk, 3Csp – B.Kajzerek, 3DGsp – M.Dziurosz-Szromek, 1AP-M.Szram-Lipka,2AP-J.Rupik, 3AP-R.Lipka, 3APs-K.Wieczorek

 

WTOREK 21.06Wszystkie klasy LO i SP udają się na spacer do Biblioteki Miejskiej, gdzie prezentowana jest wystawa Liceum Sztuk Plastycznych. W tym dniu klasy wychodzą pod opieką przydzielonych opiekunów, którzy przekażą klasom informacje o godzinie wyjścia przez e-dziennik (Opiekunowie klas we wtorek: 7a – K.Maciejewska, A.Nicia8aL.Maciejewski, 1A-B.Zając, Ł.Chmielecki, 1B -M.Dziurosz-Szromek, 1CE-J.Kosztyła, K.Pawlas, 1D-L.Gil, 2A-A.Orszulik, E.Piecha-Wieczorek, 2B – A.Poloczek, D.Ujma, 2C-A.Doleżych, 3Asp- A.Gawenda, 3Bsp – J.Gregorczyk, 3Csp – B.Kajzerek, 3DGsp – A.Gawron, A.Żurkowski.

LSP – nauczyciele przedmiotów artystycznych organizują zajęcia plenerowe – plener artystyczny, lub wyjście na wystawę klas, które jeszcze wystawy nie widziały.

W tym dniu zapraszamy też na 17.00 do Biblioteki na uroczysty FINISAŻ naszej wystawy 🙂

 

ŚRODA 22.06 – godz. 9.40-12.00 – Szkolny dzień puzzliwspólne szkolne zajęcia opiekuńcze na terenie szkoły. Można przynieść swoje puzzle, szkoła też ma duży wybór, ale trudnych 😉

 

CZWARTEK 23.06 – zajęcia integracyjno-wychowawcze z wychowawcami (proszę się umawiać ze swoim wychowawcą na zajęcia integracyjne – może kino? ognisko?). Niech to będzie dzień Waszego klasowego zakończenia roku szkolnego 🙂

 

PIĄTEK 24.06 – lekcje.

Żarcik taki 🙂

Zakończenie roku szkolnego i rozdanie świadectw:

8.30 – 9.30 – klasy 8a, 7a, 1a – przy ścianie pamięci Jacka Kuronia, następnie spotkania z wychowawcami w salach; 

9.30 – klasy pierwsze i drugie – spotkanie na łączniku, następnie spotkania z wychowawcami w salach; 

10.00 – klasy trzecie LO i całe LSP – spotkanie na łączniku, następnie spotkania z wychowawcami w salach.

Comments are closed.

Close Search Window