Komunikaty|

Rekolekcje odbędą się w dniach 30.03-1.04 (środa-piątek).

Klasa 1a SP – klasa wychodzi pod opieką wychowawcy, który sprawuje opiekę nad klasą podczas rekolekcji i wraca z klasą na lekcje – spotkanie w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w godzinach 10.00-11.00. W piątek dzieci idą do kościoła pod opieką księdza S. Kubicy, p. Wychowawczyni przychodzi do kościoła po klasę i odprowadza ją do szkoły o 10.35, zgodnie ze swoim planem. W tym dniu dzieci nie mają basenu.

 

Klasa 7a i 8a – ponieważ większość uczniów uczęszcza na religię, klasy również zostaną odprowadzone do kościoła przez nauczycieli, którzy sprawdzą i wpiszą obecność do dziennika. Uczniowie, którzy nie chodzą na religię spędzą ten czas w bibliotece na zajęciach bibliotecznych.  Wyznaczeni nauczyciele sprawują opiekę podczas drogi (tam i z powrotem):

środa czwartek piątek
7a KI KI KI
8a AK DW

Po rekolekcjach uczniowie wracają na 6-7 lekcję. Po 7. lekcji uczniowie zostają zwolnieni z lekcji.

Comments are closed.

Close Search Window