Komunikaty|

ŚRODA 21.06  – Kino Szkolne zaprasza na film “Avatar”  do s.211. 🙂 Kto nie lubi kina-w hali sportowej 1E wraz z p. Poloczek przygotowały ciekawe zajęcia  🙂 Zapraszamy w godzinach 8.35-12.20. LEKCJI W TYM DNIU NIE MA  😉

CZWARTEK 22.06 – 8.50-12.20 Dzień Pustych Klas: jeśli umawiacie sie z wychowawcą-możecie robić pikniki, spacery integracyjne, itp. W szkole na boisku do plażówki odbędzie się szkolny turniej Plażówka Cup. Kto nie lubi sportu – będzie też Turniej Tabu i 5 sekund . Przyjdźcie ostatni raz się pobawić 😉

PIĄTEK 23.06 – Zakończenie roku szkolnego:

8.00 – Liceum Sztuk Plastycznych – na parterze w segmencie B (Plastyk) zakończenie z p. Dyrektor, następnie spotkania z wychowawcami w salach.

 9.00 – III Liceum Ogólnokształcące im. Z.Herberta – na parterze w segmencie C (przy Ścianie Patrona Z.Herberta ) zakończenie z p. Dyrektor, następnie spotkania z wychowawcami w salach.

10.00 – Szkoła Podstawowa nr 14 im. J.Kuronia (klasy 1a, 2a i 8a wraz z obecnymi rodzicami) – na parterze obok wejścia głównego (przy Ścianie Patrona J.Kuronia ) zakończenie z p. Dyrektor, następnie spotkania z wychowawcami w salach. Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów klasy 8a, którzy kończą już naukę w szkole podstawowej i w tym dniu chcemy ich uroczyście pożegnać,

Comments are closed.

Close Search Window