Wydarzenia|

Uczeń klasy 4APs Oskar Miśków został laureatem I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Dzień przedsiębiorczości organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości pod honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Gratulujemy sukcesu!

Wspomniany konkurs organizowany jest co roku w ramach projektu Dzień Przedsiębiorczości. W bieżącym roku Dzień przedsiębiorczości będzie obchodzony 22 marca i będzie wyjątkowy, bo to jubileuszowa dwudziesta edycja.

Warto przypomnieć, że nasza szkoła uczestniczy co roku w tym wydarzeniu i już parokrotnie zdobywała tytuł Najaktywniejszej Szkoły w Dniu przedsiębiorczości. Ostatnie takie wyróżnienie otrzymaliśmy za 2022 rok.

Gratulacje należą się wszystkim uczniom uczestniczącym w tym projekcie.

Comments are closed.

Close Search Window