Wydarzenia|

Zespół “Zdrowy biznes” z naszego liceum ogólnokształcącego został zwycięzcą ogólnopolskiego konkursu Social Innovation Camp! To uczniowie klasy 3Asp: Dominika Kolarczyk, Natan Kuśmirek, Julia Morawska, Adriano Szumski i Karolina Wyleżoł. Organizatorem konkursu była Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości we współpracy z Nationale Nederlanden. Czy można przekonać ludzi w wieku rodziców naszych uczniów do ubezpieczania się? Uczniowie przez 2 dni (24-25.11.) pracowali nad innowacją związaną z kampanią reklamującą ubezpieczenia na życie i zdrowie. Rozwiązanie naszego zespołu spodobało się najbardziej. Świetna profesjonalna prezentacja opracowana przez zespół, a przedstawiona znakomicie przez Karolinę spodobała się jury konkursu. Gratulujemy! Jesteśmy z Was dumni.

Comments are closed.

Close Search Window