Liceum Ogólnokształcące|

OD ROKU SZKOLNEGO 2023/2024 KLASA JEST PROWADZONA JAKO ODDZIAŁ PRZYGOTOWANIA WOJSKOWEGO pod patronatem MINISTERSTWA OBRONY NARODOWEJ

  Harmonogram zajęć 2022/2023Kliknij aby pobrać artykuł w pliku PDF

Przedmioty rozszerzone:

  • wiedza o społeczeństwie  
  • język angielski

Przedmioty dodatkowe/uzupełniające:

  • edukacja wojskowa
  • praktyczne szkolenie wojskowe

Język obcy:

  • angielski obowiązkowy,
  • drugi język do wyboru: j. niemiecki lub j. włoski 

Zajęcia specjalistyczne prowadzone będą przez żołnierzy zawodowych jednej z Jednostek Wojsk Specjalnych. Kadra posiada duże doświadczenie zawodowe a także liczne uprawnienia z zakresu rekreacji i sportu: instruktor strzelectwa, ratownik wodny, trener pływacki, przewodnik beskidzki. Ponadto warto podkreślić, iż wymienieni żołnierze mają doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą posiadając różne szkolenia pedagogiczne.

Dla kogo:

Jeśli chcesz studiować: Prawo i Administrację, Bezpieczeństwo, Zarządzanie, w Wyższej Szkole Oficerskiej lub Policyjnej ….. lub marzysz o pracy w wojsku, policji, straży pożarnej, straży granicznej.

Klasa wojskowa jest dla tych, którzy lubią wyzwania i aktywny tryb życia. Będziemy organizować obozy szkoleniowe, poligony, zajęcia z oficerami, treningi strzeleckie. Kierunek pozwoli na kształtowanie umiejętności pracy w zespole, kreatywnego działania i radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Poprawisz też swoją kondycję fizyczną:)

program klasy wojskowej

 

Comments are closed.

Close Search Window