Liceum Ogólnokształcące|

Przedmioty rozszerzone: grupa uczniów klasy mundurowej policyjnej pozująca przed szkołą

  • Wiedza o społeczeństwie
  • Język angielski

Przedmioty dodatkowe/uzupełniające:

  • Podstawy prawa
  • Wiedza o policji i technikach śledczych
  • Samoobrona
  • Musztra

Języki obce:

  • język obowiązkowy: j. angielski
  • drugi język: j. hiszpański   

UWAGA! W KLASIE MUNDUROWEJ OBOWIĄZKOWO TRZEBA ZAKUPIĆ MUNDUR!

ZASADY REKRUTACJI:    

Poznaj zasady rekrutacjiKliknij aby otworzyć regulamin rekrutacji

Dopilnuj terminów rekrutacjiKliknij aby otworzyć harmonogram terminów rekrutacji

Dla kogo:

Jeśli chcesz studiować prawo, socjologię, psychologię, bezpieczeństwo wewnętrzne, bezpieczeństwo i porządek publiczny, w Szkole Policji, sądownictwo, administrację, wychowanie fizyczne, resocjalizację, historię i wiedzę o społeczeństwie, dziennikarstwo, komunikację społeczną…

Jeśli marzysz o lekcjach prowadzonych przez policjantów i we współpracy z Komendą Miejską Policji; pracy w służbach mundurowych (dodatkowe punkty podczas kwalifikacji do Policji!!!); wycieczkach, akcjach policyjnych, obozach tematycznych i konkursach przedmiotowych oraz konkursach wiedzy o policji; interesujących zajęciach sportowych (zajęcia z musztry i samoobrony!)…

Comments are closed.

Close Search Window