Liceum Ogólnokształcące|

Przedmioty rozszerzone:

  • Biologia
  • Chemia

Przedmioty dodatkowe/uzupełniające prowadzone w formie warsztatów i zajęć praktycznych:

  • Ratownictwo medyczne
  • Kosmetologia

Język obcy:

  • angielski obowiązkowy
  • drugi język do wyboru: j. niemiecki, j. włoski, j. hiszpański

Dla kogo:

Jeśli chcesz studiować medycynę, farmację, stomatologię, pielęgniarstwo, weterynarię, ochronę środowiska, chemię, biotechnologię, biologię, mikrobiologię, technologię żywności i żywienie człowieka, rehabilitację, fizjoterapię, ratownictwo medyczne, zdrowie publiczne, kosmetologię, weterynarię, dietetykę, analitykę medyczną, ochronę zdrowia…

Jeśli marzysz o pracy w szeroko rozumianej ochronie zdrowia; zajęciach z kosmetologii (w szkolnym minigabinecie kosmetycznym!) i preparatyki laboratoryjnej (samodzielnie wykonywane ekokosmetyki, maseczki, scruby, sole do kąpieli, peelingi z naturalnych składników); współpracy z Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach oraz Śląską Wyższą Szkołą Medyczną w Katowicach (zajęcia dodatkowe z anatomii oraz zajęć Akademii Medycyny i Piękna); kursie pierwszej pomocy przedmedycznej (zakończonej certyfikatem).

Comments are closed.

Close Search Window