Wydarzenia|

Kampania ,,Ale CZAD” stworzona przez III klasę strażacką naszego LO wraz z uczniami Liceum Sztuk Plastycznych nadal trwa, a nasi uczniowie prężnie działają. W ostatnich miesiącach uczennice klasy strażackiej odwiedzały kolejne przedszkola i szkoły przeprowadzając prelekcje dla swoich młodszych kolegów. W przedszkolach występowały w przedstawieniu stworzonym przez II klasę LSP. Następnie razem z przedszkolakami rozwiązywały zadania związane z tlenkiem węgla. Dzieci chętnie oglądały występ i wykonywały zadania. Dziewczyny miały także okazję zmierzyć się z trudniejszym wyzwaniem, jakim było przeprowadzenie prelekcji dla ósmoklasistów. Stworzyły cały plan i własne wykreślanki, aby bardziej urozmaicić pogawędkę. Lekcja udała się znakomicie 🙂

Dziękujemy bardzo Ochotniczej Straży Pożarnej w Żorach, a przede wszystkim panom Patrykowi Studentowi i Adamowi Doleżychowi, którzy wspierali i pomagali dziewczynom przez ostatnie miesiące. Zapraszamy do obejrzenia relacji:

 

Comments are closed.

Close Search Window