Administrator 

Dyrekcja Zespołu Szkół Nr 3 w Żorach:

Iwona Walczyk – dyrektor

Renata Tetla – wicedyrektor

Danuta Marcisz-Niesłańczyk – wicedyrektor

Marzena Mrozek – wicedyrektor

 

Nauczyciele

Język polski:

Jadwiga Gregorczyk
Alicja Karwowska
Lucyna Gil

Renata Tetla

Marzena Mrozek

Religia:

ks. Wojciech Waszczak

ks. Szymon Kubica

Historia:

Renata Tetla
Barbara Zając

Bożena Witala-Sługa

Maciej Nowak

Robert Nowak

Wiedza o społeczeństwie:

Barbara Zając
Bożena Witala-Sługa

Wiedza o Żorach:

Bożena Witala-Sługa

Technika:

Stanisław Bieleń

Wychowanie do życia w rodzinie:
Agnieszka Fajkier

Muzyka:

Manuela Filipska

Język angielski:

Katarzyna Bąkowska

Sabina Konsek

Katarzyna Gajda

Mariola Ordon

Sabina Hołda

Justyna Kosztyła

Claudia Lubszczyk

Język niemiecki:

Mirosława Dziurosz – Szromek

Język francuski:

Alina Poloczek

Język hiszpański:

Mirosław Senejko

Język włoski:

Alina Poloczek

Matematyka:

Iwona Holona

Danuta Marcisz-Niesłańczyk

Iwona Todys

Edyta Piecha – Wieczorek

Kazimierz Pawlas

Justyna Śliwak

Fizyka:

Dorota Wandzel

Weronika Robak

Chemia:

Iwona Walczyk
Dorota Wandzel

Aleksandra Orszulik

Biologia:

Anna Andreczko
Bogumiła Kajzerek

Izabela Gońsior

Geografia:

Mariusz Bardowa

Jacek Kowol

Historia sztuki:

Celina Cyganik

Klaudia Pawelec – Gliklich

Rzeźba:

Celina Cyganik

Podstawy projektowania:

Jerzy Rupik

Ceramika artystyczna:

Małgorzata Szram-Lipka

Edukacja dla bezpieczeństwa:

Elżbieta Gawron

Biznes i zarządzanie:

Arkadiusz Muras

Podstawy przedsiębiorczości:

Sonia Biernatek

Informatyka:

Stanisław Bieleń

Claudia Lubszczyk

Plastyka:

Klaudia Pawelec-Gliklich

Edukacja wczesnoszkolna:

Izabela Sobczak

Kaja Skórska-Śmigielska

Wychowanie fizyczne:

Agnieszka Gawron
Waldemar Trojnar
Wojciech Kostur

Krzysztof Murach

Kaja Skórska-Śmigielska

Arkadiusz Żurkowski

Trenerzy gimnastyki sportowej

Paulina Jasińska

Mateusz Mleczko

Agnieszka Gawron

Trener piłki siatkowej:

Paweł Wrzeszcz

Adam Michno

Trenerzy baseballa/softballu:

Arkadiusz Żurkowski

Mateusz Mleczko

Trenerka piłki ręcznej:

Agnieszka Gawron

Bartłomiej Duda

Przedmioty wojskowe:

Maciej Nowak

Rafał Pergół

Przedmioty policyjne:

Arkadiusz Muras

Łukasz Chmielecki

Adam Doleżych

Przedmioty strażackie:

Adam Doleżych

Ratownictwo medyczne:

Maria Sobczyńska

Pedagożki:

Jolanta Kaczmarczyk – uczniowie SP, LSP
Agnieszka Fajkier – uczniowie LO

Dominika Jakubiak – pedagog specjalny

Nauczycielka bibliotekarka:

Edyta Smyczek

Zajęcia rewalidacyjne:

Dominika Jakubiak 

Comments are closed.

Close Search Window