Komunikaty|

Zgodnie z podaną wcześniej informacją podaję sposób zamawiania mundurów w klasach policyjno-prawnej, strażackiej i wojskowej.

Szkoła dokonała wyboru sklepu, który oferuje kompletny mundur i zapewnia rabat dla uczniów naszej szkoły, dlatego zależy nam, żeby wszyscy uczniowie złożyli zamówienia szybko i z tego rabatu skorzystali – zamówienia należy złożyć do 4 września.

Na własną rękę należy zakupić obuwie, którego szkoła nie narzuca, niemniej należy stosować się do pewnych zasad, opisanych w instrukcji.

Ze względu na nowy typ munduru w tym roku nie ma możliwości odkupienia mundurów od starszych roczników klasy strażackiej i policyjnej. Klasa wojskowa będzie miała mundur identyczny, jak w roku ubiegłym.

Poniżej zamieszczam instrukcje zakupu mundurów dla poszczególnych klas:

KLASA POLICYJNA-mundury

KLASA WOJSKOWA-mundury

KLASA STRAŻACKA-mundury

Comments are closed.

Close Search Window