Komunikaty|

Już w najbliższy piątek (28.10) nasza szkoła świętować będzie urodziny naszego Patrona, Zbigniewa Herberta. Z tej okazji całkowicie zmienia się plan zajęć – wszystkie lekcje w tym dniu poświęcone są naszemu Patronowi. Przed ścianą pamięci Patrona odbędzie się także uroczysty apel, podczas którego uczniowie klas pierwszych LO złożą ślubowanie na sztandar szkoły.

To dzień uroczysty, dlatego wszyscy uczniowie przychodzą ubrani w stroje galowe – klasy mundurowe w galowych mundurach, klasy niemundurowe w strojach odświętnych (biało-granatowych).

Harmonogram zajęć pojawi się wkrótce w e-dzienniku, uczniowie przychodzą zgodnie ze zmienionym planem i przynoszą w tym dniu zeszyty do wskazanych w planie lekcji.

Na lekcji 1. w sali 418 odbędzie się multimedialny konkurs umiejętności czytania ze zrozumieniem esejów Z.Herberta-Liga Humanistyczna – każda klasa deleguje jedną osobę do udziału w tym konkursie, nazwiska uczestników proszę podać organizatorce, p. A.Orszulik.

Każda klasa wybiera również jedną osobę na konkurs plastyczny (nazwiska uczestników należy podać organizatorce, p. I.Holonie), który odbędzie się na lekcjach 5-6 w salach 320 i 322.

Comments are closed.

Close Search Window