Wydarzenia|

Po dwóch latach przerwy związanych z pandemią w tym roku ponownie  zorganizowaliśmy w naszym Zespole Szkół nr 3 Dzień Otwartych Drzwi. Pierwszego dnia wiosny mury naszej szkoły gościły uczniów ostatnich klas  żorskich szkół podstawowych, którzy stoją przed wyborem dalszej drogi kształcenia. Ósmoklasiści mogli zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną III Liceum Ogólnokształcącego im. Z. Herberta, porozmawiać z nauczycielami i uczniami, zobaczyć bogato wyposażone klasopracownie oraz wziąć udział w ciekawych warsztatach i prezentacjach przygotowanych specjalnie na tą okazję. Nie zapomnieliśmy również o uczniach wybierających się do naszego Liceum Sztuk Plastycznych. Przyszli uczniowie tego liceum mogli zwiedzić pracownię fotograficzną, ceramiczną i malarską oraz porozmawiać z nauczycielami plastyka.

Dziękujemy za Wasze odwiedziny i zapraszamy do nas! 🙂

Comments are closed.

Close Search Window