Komunikaty|

Przyjdź do nas w Dzień Wagarowicza! 21.03, w poniedziałek, w Pierwszy Dzień Wiosny otwieramy szeroko drzwi naszej szkoły i zapraszamy-zobaczcie, jak nasza szkoła wygląda w środku, jak się uczymy, jaka jest atmosfera i nauczyciele, poznajcie nasze profile i bogatą ofertę zajęć dodatkowych!

Od godziny 8.00 do 15.00 w szkole w wybranych pracowniach będziemy prezentować Wam nasze profile:

-w sali 310 (pracownia biologiczna) i laboratorium zaprezentujemy klasę BIOMEDYCZNĄ Z ELEMENTAMI KOSMETOLOGII,

-w hali sportowej będzie się dużo działo podczas prezentacji PROFILU POLICYJNO-PRAWNEGO,

– w małej sali gimnastycznej poznacie naszą KLASĘ WOJSKOWĄ,

– w dużej sali gimnastycznej swoją klasę przedstawią Wam STRAŻACY

– w części LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH będziecie mogli pozaglądać do wszystkich pracowni (projektowania graficznego, ceramiki, rzeźby i malarstwa i rysunku), więc sami zobaczycie jak pracują nasi uczniowie,

-a w pracowni językowej dowiecie się, jak pracują nasi uczniowie podczas MIĘDZYNARODOWYCH PROJEKTÓW.

Po szkole oprowadzą Was nasi uczniowie, którzy będą też odpowiadać na Wasze pytania.

WIDZIMY SIĘ W PONIEDZIAŁEK W TRÓJCE! 🙂